Щоб полегшити подорожі, багато експертів радять брати легкі речі. Але тим, хто живе з гіперактивним сечовим міхуром і нетриманням сечі, важко уникнути додаткового багажу.

Понад 33 мільйони американців відчувають нетримання сечі або проблеми з сечовим міхуром, які викликають раптові позиви до сечовипускання, які важко контролювати. Для тих, хто живе з такими умовами, нагальна потреба йти в дорогу, в черзі на перевірку в аеропорту або під час прогулянки вулицями старого європейського села може перетворити момент подиву на суцільну паніку.

Не дозволяйте нетриманню сечі або гіперактивному сечовому міхуру (ГМС) насолоджуватися літньою відпусткою. Трохи просунуте планування може забезпечити впевненість, щоб взяти кермо під свій контроль.

У вас є OAB? «Невідкладні» симптоми

Якщо вам потрібно часто й терміново пописати, і вам важко встигнути вчасно відвідати туалет, швидше за все, у вас певний ступінь ГАМП, однієї з головних причин нетримання сечі.

Все добре; причини іноді поза вашим контролем, але ними можна керувати.

ГАМП зазвичай виникає, коли м’яз, що закриває вихідний отвір сечового міхура (сфінктер), ослаблений. Інші фактори, такі як неправильне спілкування між нервами, які контролюють м’язи сечового міхура, або збільшення простати, також можуть сприяти цьому.

Загальні симптоми включають часте сечовипускання (вісім або більше разів на день), пробудження кілька разів вночі для сечовипускання та труднощі з контролем потреби піти (витік).

Візьміть під контроль свою подорож: 7 порад щодо нетримання сечі

OAB може здатися ізольованим, але він не повинен тримати вас вдома. Є варіанти. Ці сім порад допоможуть вам отримати більше контролю.

  • Тренуйте свій сечовий міхур для туризму. За кілька тижнів до поїздки почніть планувати, коли ви мочитеся, а не чекайте, поки вам терміново доведеться їхати. Потім поступово подовжуйте час між поїздками для витривалості. Одночасно виконуйте вправи на стискання тазу, так звані Кегеля, для зміцнення м’язів сечового міхура (як у жінок, так і у чоловіків).
  • Двічі подумайте про те, що ви п’єте. Кава, газовані напої та деякі штучні підсолоджувачі можуть подразнювати сечовий міхур і викликати сильну потребу сечитися. Тим часом кава та алкоголь є сечогінними засобами, тобто вони сприяють появі сечовипускання. Якщо ви плануєте бути далеко від туалету на кілька годин, обмежте або уникайте цих напоїв заздалегідь.
  • Подумайте про те, що ви їсте. Якщо вам подобаються пряні тако, додайте їх до гарніру з чорної квасолі. Гострі страви, цитрусові та помідори є потенційними тригерами ГАМП, а також продукти з високим вмістом рідини (наприклад, огірки). Однак цілий ряд продуктів може допомогти вашому OAB, включаючи квасолю, пшеничні висівки, горіхи та фрукти та овочі з високим вмістом клітковини.
  • Використовуйте портативні технології. Duo Lingo може навчити вас запитувати «Де ванна кімната» італійською, але програми пошуку туалетів покажуть вам найближчі туалети. Безкоштовні варіанти для США та за кордоном включають Flush , Sit or Squat і Bathroom Scout . Скористайтеся цими додатками, перш ніж йти – знаючи розташування ванної кімнати, ви зможете визначити, коли та скільки пити.
  • Враховуйте свій Rx. Деякі ліки можуть допомогти вам контролювати потребу в сечі, блокуючи хімічні месенджери, які викликають мимовільні скорочення м’язів. Інші ліки призначені для розслаблення м’язів сечового міхура. Але зверніть увагу: деякі ліки, в тому числі ліки від артеріального тиску та антидепресанти, можуть погіршити OAB. Це не означає, що ви не повинні їх приймати, але пам’ятайте про їхні побічні ефекти.
  • Візьміть із собою засоби легкого доступу та одяг, який легко знімати. На додаток до пакування вбираючих прокладок, ліків і додаткової нижньої білизни у вашій валізі, додайте їх у свою щоденну сумку або гаманець. Коли вибираєте, що одягнути, вибирайте одяг, з якого легко вийде в поспіху. Уникайте обмежувальних поясів і штанів із великою кількістю застібок або ґудзиків.
  • Не палити. Доведено, що тютюновий дим є фактором ризику розвитку ГАМП і нетримання сечі, оскільки він може подразнювати сечовий міхур і викликати хронічний кашель, який чинить сильний тиск на тазові м’язи та може їх послабити.

Замовте поїздку до уролога

Літні подорожі повинні бути сповнені пригод. Поспішати у ванну кімнату, поки не пізно, не має бути одним із них. Може допомогти уролог.

Якщо вам важко встигнути вчасно відвідати туалет, зверніться до уролога. Симптоми ГАМП можуть бути ознакою інших захворювань, включаючи інфекції сечовивідних шляхів, діабет і блокади, такі як камені в сечовому міхурі або збільшення простати.

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *